Lütfen Tüm Haberler için Tıklayınız >>>
ABC’NİN YENİ REKLAM YÜZÜ SEDA BAKAN 35. yaşında logosu ve ambalaj tasarımları değişen ABC, her tüketicinin kendine özgü bir biçimde temizlikle mutlu olduğunu anlatan ve yepyeni bir enerjisi olan #temizliğiseviyoruz iletişim kampanyalarında çok sevilen oyuncu Seda Bakan ile çalışmaktadır.
ABC DETERJAN 35. YAŞINI İÇTEN DIŞA YENİLENEREK KUTLUYOR! Türkiye’nin büyük ve yerli deterjan markalarından biri olan ABC Deterjan gelişen ve yenilikçi bir marka olmanın gururunu yaşıyor. ABC hızla değişen dünyayı yakından takip ederken yenilenmeyi en temel ögesi olan logosu ile başlatmıştır.
ABC 2si 1 Arada Tüketicilerin Beğenisini Kazandı Deterjan ve yumuşatıcı etkisini Türkiye’de ilk kez bir arada sunan ABC Deterjan 2si 1 arada ürününün performansı, bağımsız araştırma firması tarafından yapılan tüketici değerlendirme testinde, deneyen tüketicilerin %95’i tarafından beğenildi. Deneyenlerin %94’ü ABC 2si 1 Arada’yı tavsiye ediyor.
ABC Sıvı Çamaşır Deterjanı ile Değerli Giysileriniz İlk Günkü Gibi Kalsın Tüketiciler değerli narin ve siyah çamaşırlarını güvenle ABC’ye emanet edecek. Geliştirilen formülleri ile ABC Sıvı Çamaşır Deterjanı Narinler...
ABC Parfumia Konsantre Yumuşatıcı Yenilendi! Tüketicilerin vazgeçemediği ABC Parfumia Konsantre Yumuşatıcı ürünleri baştan aşağı yenilendi! Yeni lale formlu şişesi ve taç formlu kapağı ile rafta daha da göz alıcı olan ABC Parfumia, yenilenen etiket tasarımıyla da dikkat çekiyor.
Kalite Politikamız

Şirket olarak hedefimiz; tüketicilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürünleri, sahip olduğumuz yüksek teknoloji ve TS-EN ISO 9001 kalite yönetim sistemlerini kullanarak en düşük maliyetle sunmaktır.

Bu amacımıza ulaşmak için; şirketimiz sürekli gelişim modelini benimsemiştir. Farklılığı yaratanın sahip olduğumuz insan kaynakları olduğunun bilinciyle, hızla değişen çevre şartlarında başarıya ulaşmak için insan kaynaklarının sürekli eğitimi ve geliştirilmesi sağlanmaktadır.

Kalite Politikamızın en önemli unsurlarından biri de ürün kalitemizi geliştirirken, tedarikçilerimizle ortak çalışmalar yaparak, onları da kalite sistemimizin bir parçası haline getirmektir.

Tüm faaliyetlerimizde, insan sağlığını ve çevreyi koruyacak şekilde hareket etmek ilkemizdir. Yasa, yönetmelikler, ilke ve etik kurallara uygun davranmak sahip olduğumuz değerlerin doğal sonucu ve gereğidir.

Tüm değer zincirindeki iş paydaşlarımıza sağladığımız değeri yükseltirken; toplam kalite felsefemiz, sahip olduğumuz iyi imalat kuralları ve yenilikçiliğimiz bizlere ışık tutacaktır.                                                         

Genel Müdür  

ZEKİ AYKOLER

ABC DETERJAN SAN. TİC. A.Ş.


Lütfen Tüm Haberler için Tıklayınız >>>

prev
next