Lütfen Tüm Haberler için Tıklayınız >>>
SAITEX JOHANNESBURG Güney Afrika’nın en büyük fuarlarından biri olan Saitex; 25-27 Haziran 2017 tarihlerinde, Johannesburg’da gerçekleşti. Perakende sektörünün ileri gelen firmalarının yer aldığı fuarda, standımız büyük ilgi gördü.
ABC’DEN YEPYENİ BİR KATEGORİ: SIVI SABUN Özel tasarım şişeleri ve Avrupalı parfümörler tarafından hazırlanan özel kozmetik kokuları ile dikkat çeken, tüm ailenin severek kullanacağı şekilde hazırlanan ABC Sıvı Sabun çeşitleri tüm kullanıcılar tarafından çok beğenilecek...
ABC 2si 1 Arada Tüketicilerin Beğenisini Kazandı Deterjan ve yumuşatıcı etkisini Türkiye’de ilk kez bir arada sunan ABC Deterjan 2si 1 arada ürününün performansı, bağımsız araştırma firması tarafından yapılan tüketici değerlendirme testinde, deneyen tüketicilerin %95’i tarafından beğenildi. Deneyenlerin %94’ü ABC 2si 1 Arada’yı tavsiye ediyor.
ABC Sıvı Çamaşır Deterjanı ile Değerli Giysileriniz İlk Günkü Gibi Kalsın Tüketiciler değerli narin ve siyah çamaşırlarını güvenle ABC’ye emanet edecek. Geliştirilen formülleri ile ABC Sıvı Çamaşır Deterjanı Narinler...
ABC Parfumia Konsantre Yumuşatıcı Yenilendi! Tüketicilerin vazgeçemediği ABC Parfumia Konsantre Yumuşatıcı ürünleri baştan aşağı yenilendi! Yeni lale formlu şişesi ve taç formlu kapağı ile rafta daha da göz alıcı olan ABC Parfumia, yenilenen etiket tasarımıyla da dikkat çekiyor.
Yönetim

Yönetim Kurulu

Mustafa Başer Başkan
Hasan Başer Başkan Vekili
Mehmet Başer Üye

Üst Yönetim

Zeki Aykoler Genel Müdür  
Eser Arıcı Kıroğlu Genel Müdür Yardımcısı   / Vice General Manager
Kılıç Ali Kılıç Genel Müdür Yardımcısı   / Vice General Manager
Mehmet Özer Satış Direktörü  
Hakan Hayırseven Mali İşler Direktörü  
Kenan Karasu İnsan Kaynakları Direktörü  
Deniz Özyer Pazarlama Müdürü           / Marketing Manager

 

 


Lütfen Tüm Haberler için Tıklayınız >>>

prev
next