Lütfen Tüm Haberler için Tıklayınız >>>
SAITEX JOHANNESBURG Güney Afrika’nın en büyük fuarlarından biri olan Saitex; 25-27 Haziran 2017 tarihlerinde, Johannesburg’da gerçekleşti. Perakende sektörünün ileri gelen firmalarının yer aldığı fuarda, standımız büyük ilgi gördü.
ABC’DEN YEPYENİ BİR KATEGORİ: SIVI SABUN Özel tasarım şişeleri ve Avrupalı parfümörler tarafından hazırlanan özel kozmetik kokuları ile dikkat çeken, tüm ailenin severek kullanacağı şekilde hazırlanan ABC Sıvı Sabun çeşitleri tüm kullanıcılar tarafından çok beğenilecek...
ABC 2si 1 Arada Tüketicilerin Beğenisini Kazandı Deterjan ve yumuşatıcı etkisini Türkiye’de ilk kez bir arada sunan ABC Deterjan 2si 1 arada ürününün performansı, bağımsız araştırma firması tarafından yapılan tüketici değerlendirme testinde, deneyen tüketicilerin %95’i tarafından beğenildi. Deneyenlerin %94’ü ABC 2si 1 Arada’yı tavsiye ediyor.
ABC Sıvı Çamaşır Deterjanı ile Değerli Giysileriniz İlk Günkü Gibi Kalsın Tüketiciler değerli narin ve siyah çamaşırlarını güvenle ABC’ye emanet edecek. Geliştirilen formülleri ile ABC Sıvı Çamaşır Deterjanı Narinler...
ABC Parfumia Konsantre Yumuşatıcı Yenilendi! Tüketicilerin vazgeçemediği ABC Parfumia Konsantre Yumuşatıcı ürünleri baştan aşağı yenilendi! Yeni lale formlu şişesi ve taç formlu kapağı ile rafta daha da göz alıcı olan ABC Parfumia, yenilenen etiket tasarımıyla da dikkat çekiyor.
SAITEX JOHANNESBURG

Güney Afrika’nın en büyük fuarlarından biri olan Saitex; 25-27 Haziran 2017 tarihlerinde, Johannesburg’da gerçekleşti. Perakende sektörünün ileri gelen firmalarının yer aldığı fuarda, standımız büyük ilgi gördü.

Beautyworld Middle East

Kozmetik sektöründe dünya devlerinin biraraya geldiği Beautyworld Middle East fuarı bu sene 14-16 Mayıs tarihlerinde, Dubai’de düzenlendi. Fuara 57 ülkeden 1570 firma katılım sağladı. Ev temizlik ve kişisel bakım ürünlerimizle ABC Deterjan olarak bu fuarda ilk defa yer aldık.


Lütfen Tüm Haberler için Tıklayınız >>>

prev
next